DRZWI ZEWNĘTRZNE

Szeroka gama drzwi zewnętrznych od sprawdzonych
i uznanych producentów.

 

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym jeśli nie najbardziej zauważalnym elementem naszego budynku.
W firmie WIKĘD oferujemy Państwu drzwi PVC, drzwi PVC z wypełnieniem drzwiowym lub drzwi stalowe. Każdy z rodzajów dostępny jest w wielu wzorach, a każdy ze wzorów w kilku kolorach. Dzięki tak bogatej ofercie możecie Państwo tak dobrać drzwi, aby Wasz budynek nabrał szyku
i elegancji nie rezygnując z trwałości
i funkcjonalności i to wszystko za przystępną cenę.

Część z Państwa spotkała się z nami i naszymi drzwiami pod nazwą Markop sp.j., jednakże zdecydowana większość z naszych Klientów kojarzy nas i nasze produkty z nazwiskiem Barański. Stąd też pojawiła się idea, aby również firmę i jej produkty sygnować bezpośrednio nazwiskiem.

PRZEJDŹ DO STRONY

PRZEJDŹ DO STRONY

DRZWI WEWNĘTRZNE

Oferta prosto od liderów na rynku w dziedzinie drzwi wewnętrznych. Znajdą u nas Państwo produkty od takich marek jak DRE, PORTA DRZWI czy POL-SKONE.

 

Firma DRE Sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako spółka prywatna z polskim kapitałem. Dostarczamy artykuły i usługi dla przemysłu meblarskiego w kraju i za granicą. Produkujemy fronty meblowe (MDF/PVC, MDF/PVC patyna), profile i listwy meblowe. Pozycję lidera wśród dostawców elementów w branży meblowej zapewnia nam sposób w jaki działamy oraz nowoczesny park maszynowy, wyposażony w najnowsze centra obróbcze (CNC), prasy membranowe oraz w pełni zautomatyzowaną lakiernię.

Już od 20 lat mamy przywilej uczestniczenia w przeobrażaniu wyglądu polskich mieszkań i w kształtowaniu gustów milionów Polaków. Pierwsza fabryka powstała w 1992 roku w Bolszewie k. Wejherowa. Kilka kolejnych lat to dynamiczny rozwój i powstawanie kolejnych zakładów produkcyjnych zarówno w Polsce (Ełk i Suwałki), jak i za granicą (Arad/Rumunia).

PRZEJDŹ DO STRONY

PRZEJDŹ DO STRONY

Firma Padilla Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej PADILLA FIRE DOORS, hiszpańskiego producenta drzwi stalowych, przeciwpożarowych, antywłamaniowych, hotelowych i innych. Firma PADILLA POLSKA jest obecna na rynku polskim od 2003 roku
i obsługuje klientów w całej Europie.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 23 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Obecnie POL-SKONE dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów.

 

DRZWI

Zewnętrzne i Wewnętrzne

Atut Bis Września