ROLETY ZEWNĘTRZNE

I MOSKITIERY

Posiadamy w ofercie pełną gamę rolet i moskitier znanego i cenionego producenta PORTOS.

 

Firma PETECKI powstała w 1995 r. w Łodzi. Już od samego początku istnienia jej założyciele, Edyta i Ignacy Peteccy posiadali wizję przedsiębiorstwa, które będzie wyznaczało standardy i kreowało kierunki rozwoju branży w Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się tę wizję zrealizować. Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw tej branży w Europie, czego potwierdzeniem są licznie otrzymane nagrody.

PRZEJDŹ DO STRONY

Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Już od 15 lat działamy na rynku budowlanym, prężnie się rozwijając i w... o domu, który będzie stanowił ostoję spokoju i bezpieczeństwa, idealnym rozwiązaniem jest wybór rolet zewnętrznych z bogatej oferty naszej firmy. Proponujemy systemy natynkowe, jak również innowacyjne rolety naokienne z możliwością zabudowy.

PRZEJDŹ DO STRONY

Roleta zewnętrzna - może być montowana w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie Państwa estetyczne oczekiwania. Do zaoferowania mamy także doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania.

PRZEJDŹ DO STRONY

Podajemy wymiary: szerokość całkowita i wysokość całkowita moskitiery. Moskitiera musi nachodzić ok. 2 cm na ramę drzwiową. Trzeba założyć i określić taki wymiar, aby moskitiera po otwarciu nie wpadła do środka ale oparła się uszczelką szczotkową na ramie drzwiowej. Należy również pamiętać
o uwzględnieniu 2 cm na zawiasy po zwymiarowaniu moskitiery oraz o 1,5 - 2 cm cm po przeciwnej stronie na magnesy na ramie drzwiowej.

PRZEJDŹ DO STRONY

 

ROLETY

Zewnętrzne i Moskitiery

Atut Bis Września