Kim Jesteśmy

Atut Bis Września

Firma powstała w 2000 roku we Wrześni jako spółka cywilna, w 2003 r. został otwarty oddział w Koninie na ul. Spółdzielców 9. W 2005 roku firma została przekształcona w Sp. z o.o. Główną działalnością firmy jest sprzedaż i montaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet zewnętrznych, zewnętrznych tynków i farb elewacyjnych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem drzwi polskich producentów - wewnętrznych D.R.E., VOSTER, PORTA, POL-SKONE oraz drzwi zewnętrznych WIKĘD, CAL, KMT. W ofercie naszej znajdują się bramy garażowe firmy WIŚNIOWSKI, tynki i farby CAPAROL oraz PROMA. W firmie zatrudnionych jest ok. 20 osób. Posiadamy własne ekipy montażowe.

 

Firma znana jest z bardzo dobrej jakości produktów i usług. W naszych salonach sprzedaży klient otrzymuje solidną i rzetelną obsługę. W swojej kadrze posiadamy wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy dysponują swoją wiedzą poparta długoletnią praktyką. Oprócz doświadczenia swoim klientom oferujemy szeroki wachlarz usług jak również służymy radą przy wyborze materiałów. Do każdego zlecenia podchodzimy jak do nowego wyzwania jednak naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy naszych prac był zgodny z oczekiwaniem klienta, normami bezpieczeństwa jak i z panującymi trendami. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, które stawiają na solidność, rzetelność, a także elastyczność i terminowość.

HISTORIA

2000

2003

2005

2018

START SPÓŁKI CYWILNEJ

OTWARCIE ODDZIAŁU W KONINIE

PRZEKSZTAŁCENIE W SPÓŁKĘ Z O.O.

POSZERZAMY OFERTĘ

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Mając świadomość ile jeszcze jest do zrobienia, cały czas się rozwijamy, szkolimy oraz poszerzamy ofertę. Zadowelenie klientów jest naszą największą siłą napędową, dziękujemy za zaufanie naszym klientom oraz dostawcom.