OKNA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czołowych producentów wysokiej jakości okien, tj. PETECKI, AM OKNA, 4 PORY ROKU oraz PLASTBUD.

 

Firma PETECKI powstała w 1995 r. w Łodzi. Już od samego początku istnienia jej założyciele, Edyta i Ignacy Peteccy posiadali wizję przedsiębiorstwa, które będzie wyznaczało standardy i kreowało kierunki rozwoju branży w Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się tę wizję zrealizować. Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw tej branży w Europie, czego potwierdzeniem są licznie otrzymane nagrody.

PRZEJDŹ DO STRONY

Jesteśmy czołowym producentem stolarki PCV w Wielkopolsce, współpracującym z naszymi Partnerami Handlowymi na terenie północno – zachodniej Polski. Jakość dostarczanych produktów zawsze miała dla nas priorytetowe znaczenie. Nieustanne doskonalenie stosowanych technologii produkcji oraz szkolenia kadry produkcyjnej, przyczyniło się do osiągnięcia bardzo wysokiego poziomu jakości dostarczanych produktów.

PRZEJDŹ DO STRONY

Firma AM OKNA jest firmą rodzinną, która sięga tradycją wczesnych lat 90-tych. Korzystając ze zdobytego doświadczenia, w poprzedniej dekadzie wyodrębniliśmy się jako marka. Zdobyliśmy uznanie wielu partnerów hurtowych i detalicznych, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

PRZEJDŹ DO STRONY

 

OKNA

Atut Bis

Atut Bis Września